Rubriky:

Ostatní

Kličko bude obhajovat titul v březnu proti Kubánci Solísovi

10. ledna 2011 18:43 - HAMBURK

Ukrajinský boxer Vitalij Kličko bude obhajovat titul profesionálního mistra světa v těžké váze organizace WBC v souboji s Kubáncem Odlanierem Solísem v sobotu 19. března v Kolíně nad Rýnem. Podle listu Bild se obě strany dohodly na podmínkách zápasu. Solís dostane 1,8 miliónu dolarů (34 miliónů korun), Kličkovi připadla pořadatelská práva.

 

Frank Augstein, ČTK/AP

Olympijský vítěz z Atén a trojnásobný amatérský mistr světa Solís si pozici vyzyvatele zajistil prosincovým vítězstvím nad Rayem Austinem. Přesto dosud nebylo jasné, zda se s Kličkem opravdu utká.

Třicetiletý rodák z Havany má za sebou v profesionálním ringu 17 zápasů a všechny vyhrál. O téměř devět let mladšímu Kličkovi by měl být zdatnějším soupeřem než Američan Shannon Briggs, kterého Ukrajinec v říjnu naprosto zničil. Briggs po zápase strávil několik dnů v nemocnici a musel podstoupit operaci.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.