Rubriky:

Ostatní

Sledge hokejisté vyhráli i druhý zápas na ME, porazili Polsko 3:1

15. února 2011 09:59 - SOLLEFTEA

Česká reprezentace ve sledge hokeji vyhrála i druhý zápas na mistrovství Evropy ve Švédsku. Tým vedený trenérem Tomášem Zelenkou porazil Polsko 3:1. Po dvou zápasech tak mají Češi ve skupině B na svém kontě plný počet šesti bodů.

 

Jan Chlubna, Handisport.cz

O české góly se postarali Michal Geier, Jiří Raul a Zdeněk Hábl. Třetí zápas na akci, která se součástí Paralympic Winter World Cupu 2011, čeká Česko ve středu, kdy se utká s Ruskem.

"Vítězství bych nazval utrpěným. Počítali jsme s tím, že si zahrajeme všichni a bude to poněkud lehčí zápas, ale opak byl pravdou. Dneska jsme k tomu zkrátka nepřistoupili dobře," uvedl trenér Zelenka v tiskové zprávě.

Českému týmu prý zřejmě nevyhovoval soupeřův defenzivní styl. "Takže před zápasem s Ruskem musíme spadnout z hrušky a začít od píky," dodal Zelenka.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.