VIDEO: Na koloběžce lze předvádět salta i další divočiny. A natlouct si

24. září 2011 08:26 - PRAHA

Pohodové přibližovadlo, ale i prostředek, s nímž se lze pořádně vyřádit. To je koloběžka. Záběry z videa nepotřebují žádný velký komentář. Meze fantazii se tvůrcům salt a obratů při scooteringu, rozvíjející se odnoži extrémních sportů, vůbec žádné nekladou. Ostatně tak jako při dalších aktivitách ve skateparcích.

 

Tohle jsou obrázky z toho pardubického, v němž si to rozdalo pole milovníků adrenalinu nejen z Česka, ale i z ciziny. Koloběžka je sice miniaturní, spektrum předváděných kousků však může být obří. A není pochyb o tom, že si aktéři mohou také pořádně rozbít ústa.

Případně může video sloužit jako inspirace na nastávající víkend. Zkusíte to taky?

Jen pro úplnost jména některých úspěšných borců z pardubického scooteringového klání: Richard Zelinka, Michal Faldýn či Petr Macháček.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.