Rubriky:

Ostatní

Kouč Belichick odmítl převzít od Trumpa medaili svobody

12. ledna 2021 11:00 - Boston

Trenér týmu amerického fotbalu New England Patriots Bill Belichick nepřijme od amerického prezidenta Donalda Trumpa Prezidentskou medaili svobody. Slavný kouč se rozhodl odmítnout nejvyšší civilní vyznamenání ve Spojených státech v reakci na středeční řádění Trumpových příznivců v Kapitolu, při němž přišlo o život pět lidí.

 

Ashley Landis, ČTK/AP

Belichick sice v minulosti patřil k hlasitým podporovatelům republikánů i prezidenta Trumpa, po událostech z minulého týdne ale vyznamenání nechce. Kouč prohlásil, že je v první řadě americký občan, který chová ve velké vážnosti národní hodnoty, jako jsou svoboda a demokracie. Bílý dům zatím jeho rozhodnutí nekomentoval.

Legendární kouč v minulosti získal rekordních šest Super Bowlů, v této sezoně ale měli Patriots po odchodu hvězdného quarterbacka Toma Bradyho negativní bilanci 7:9 a do play off nepostoupili.

Brady dovedl Tampu Bay po 18 letech do druhého kola play off NFL

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.