Woods po páté operaci neví, zda stihne dubnové Masters

22. února 2021 10:43

Po pátém operačním zákroku problematických zad hvězdný golfista Tiger Woods připustil, že možná nestihne dubnové Masters. Pětačtyřicetiletý Američan slavný major v Augustě vyhrál naposledy před dvěma lety a celkem pětkrát. Další boj o zelené sako začne za šest týdnů.

 

ČTK

Woods oznámil v polovině ledna, že má za sebou další drobnou operaci páteře kvůli odstranění úlomku meziobratlové ploténky, která mu tlačila na nerv a způsobovala bolesti. Návrat očekával v půlce března, ale rehabilitace si vyžádá delší čas.

"Cítím se docela dobře, ale jsem hodně ztuhlý. Nemám moc času a mám jen jedna záda. Čeká mě magnetická rezonance, abychom věděli, zda se to konečně zahojilo a jestli budu moct zahájit další činnosti," řekl Woods během turnaje PGA Tour v Pacific Palisades, kde předal vítěznou trofej krajanovi Maxi Homovi. Na dotaz, zda stihne Masters, vítěz 15 majorů dodal: "Doufám, že ano."

Golfista Woods musel na operaci kvůli tlačícímu úlomku ploténky

Rodák z Los Angeles Homa ovládl v neděli turnaj Genesis Invitational na svém milovaném hřišti a na okruhu PGA získal druhý titul. Rozhodl o něm v rozstřelu na druhé jamce. I druhý Tony Finau se během čtyř kol dostal na skóre dvanáct ran pod par.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: