Živě

Chisora musel kvůli zranění odvolat duel o evropský titul s Furym

21. července 2014 21:30 - Manchester

Britský profesionální boxer Dereck Chisora musel kvůli zranění zrušit plánovaný sobotní duel s krajanem Tysonem Furym o evropský titul v těžké váze, jehož vítěz měl získat právo vyzvat světového šampiona Vladimira Klička. Třicetiletý kontroverzní boxer si při tréninku zlomil kůstku v pravé ruce, což dnes potvrdil rentgen.

 

Profimedia.cz

"Ani nemohu říct, jak jsem zklamaný, že musím odříct souboj s Furym. Byl jsem ve výborné formě a moc jsem se na odvetu těšil," řekl Chisota, jenž v minulosti přišel na čas o licenci poté, co se na tiskové konferenci před zápasem popral se soupeřem. Oba boxeři se utkali už v roce 2012 v Londýně a Fury tehdy jasně vyhrál na body.

Zatím není jasné, na kdy bude duel přeložen. Chisora, jenž vloni v prosinci porazil technickým k.o. ve 3. kole českého boxera Ondřeje Pálu, je odhodlaný vybojovat si právo vyzvat ukrajinského šampiona. V únoru 2012 se v ringu utkal s jeho bratrem Vitalijem a duel prohrál.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.