Rubriky:

Ostatní

Konečného čeká zápas o evropský titul kvůli OH později

20. ledna 2006 15:31 - PRAHA

Utkání nejlepšího českého profesionálního boxera současnosti Lukáše Konečného o titul mistra Evropy asociace EBU superwelterové váhové kategorie s Italem Michellem Piccirillem se oproti původním plánům uskuteční zřejmě až 10. března. Pořadatelé totiž termín duelu, který se měl odehrát 24. února, posunuly vzhledem ke kolizi s olympijskými hrami v Turíně.

 

PRÁVO

S původním termínem souvisely i problémy při jednání s televizemi o zařazení přímého přenosu. Podle informací německého manažera Konečného existuje i možnost, že se dvojnásobný medailista z amatérského mistrovství světa neutká s o osm let starším Piccirillem v Bergamu, jak je momentálně v plánu.

"Německá stáj Universum má s pořádající agenturou OPI 2000 totiž špatné zkušenosti a je možné, že italští pořadatelé nepočítali, že duel na jejich území přijmu. Byl to trochu risk z jejich strany. Je možné, že krátce před uskutečněním večera akci zruší," uvedl Konečný na svých oficiálních internetových stránkách profiboxing.cz. Existuje tak prý šance, že se duel uskuteční 9. května v pražské T-Mobile Areně.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.