Rubriky:

Ostatní

Fury se znovu postaví v ringu Kličkovi v říjnu

7. července 2016 21:30 - Manchester

Odložený odvetný duel o titul profesionálního boxerského mistra světa těžké váhy mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem se uskuteční 29. října v Manchesteru. Oznámil do sedmadvacetiletý Brit, jenž o třináct let staršího Ukrajince vloni v listopadu porazil. Původní červencový termín musel být zrušen poté, co si Fury při tréninku poranil kotník.

 

Dominic Ebenbichler, Reuters

"Šestnáct týdnů do toho, než vymažu Klička. Nemůžu se dočkat," tweeetoval Fury, jenž na sobotu plánovaný duel odvolal 24. června.

V jeho souboji s Kličkem jsou ve hře mistrovské pásy organizací WBA, WBO a méně významné IBO. Fury se jejich majitelem stal v listopadu, kdy v Düsseldorfu úřadujícího šampiona Klička senzačně porazil na body. Získal tehdy i pás IBF, který mu ale byl odebrán, protože dal před povinnou obhajobou přednost odvetě s ukrajinským rivalem.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.