Rubriky:

Ostatní

Sychra, Jahodová - Laitinen, Heinoneová 30:25 Skeetaři Sychra a Jahodová vystříleli evropský bronz v mixu

11. července 2016 19:35 - Lonato

Skeetaři Jan Sychra a Libuše Jahodová vybojovali na mistrovství Evropy v brokové střelbě bronzovou medaili v soutěži smíšených družstev. Česká dvojice v duelu o třetí místo porazila Finsko. V konkurenci patnácti párů získali titul Italové Riccardo Filippelli a Diana Bacosiová po finálovém vítězství nad Francouzi.

Sedmačtyřicetiletý Sychra získal v Lonatu už druhou týmovou medaili. Spolu s Tomášem Nýdrlem a Milošem Slavíčkem nestačili v neděli jen na domácí Italy.

V individuální soutěži skončil evropský šampión z roku 2010 pátý hned za Nýdrlem. O 23 let mladší olympionička Jahodová v generálce na premiérový start pod pěti kruhy obsadila v sobotu mezi jednotlivkyněmi 19. místo.

Mistrovství Evropy v sportovní střelbě z brokových zbraní v Lonatu (Itálie):
Dvojitý trap:
Muži - finále:
Mosin (Rus.) - Di Spigno (It.) 30:29
o 3. místo:
Coward-Holley - Kneale (oba Brit.) 29:27
Družstva:
1. Británie 413
2. Itálie 408
3. Maďarsko 388.
Junioři:
1. Xuereb (Malta)
Skeet:
Smíšená družstva
finále: Filippello, Bacosiová (It.) - Terras, Anastassiouová (Fr.) 25:24
o 3. místo: Sychra, Jahodová (ČR) - Laitinen, Heinoneová (Fin.) 30:25
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.