Rubriky:

Ostatní

Dřít umí každý blbec. Aneb tři cesty k úspěchu

8. září 2017 10:56 - Praha

Měsíc a bude vše jasné. Čas, kdy ho už nic nezachrání, bude spoléhat jen na sebe. Čtyřměsíční příprava z nuly do klece pomalu vrcholí. Redaktor sportovního serveru Sport.cz Libor Kalous už vidí svoji premiéru v MMA ve stále jistějších obrysech, jenže příprava na výjimečný večer nejsou jen tréninky. Když od těla něco chcete, musíte mu také něco vrátit.

Sport.cz

„Dřít a trénovat umí každý blbec. Důležitý je vejít do klece zdravý, tedy co nejvíce pokud možno," říká František Prachař, který podobné pocity před MMA bitvou sám zažíval. Nakonec vyhrál.

Kalous se postaví do oktagonu 12. října na galavečeru GCF 41: Night of the Legends, který se uskuteční na Podvinným mlýně. Zde budou fanoušci bojových umění moci vidět více než deset bitev v kleci. Představí se legendy i naděje českého MMA.

Příprava nejsou jen tréninky, kdy se ždíme triko, ale také fyzioterapie a masáže. Prachař má ještě tři aspekty, které mohou ovlivnit cestu k vysněnému sportovnímu peklu. Jaké? Podívejte se videu.

Předchozí články seriálu
Jedna rána mu rozčísla obočí. Dojde na K.O. v životní premiéře?
Na skok mezi legendami. Do cesty přijde o 20 let mladší český hokejista
Trenérova hrozba, bude hůř! Ničivá seance s českými hokejisty
Řežba v MMA. Čtyři měsíce, které změní hlavu i tělo
jab, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.