Rubriky:

Ostatní

Nevídaný kousek! Egyptští manželé ovládli ve dvouhrách US Open

16. října 2017 16:26 - Philadelphia

Kousek, který se jen tak nevidí, mají na triku Egypťané Nur El Tajebová a Ali Farag. Vyhráli squashové US Open a zapsali se do historie. Čím? Organizace PSA World Tour zveřejnila, že major titul získali v jeden den jako první manželský pár ve sportu.

 

Profimedia.cz

"Vidíme se navzájem každý den při tvrdé práci a je nádherné, že jsme první titul na World Series vyhráli oba v jeden den. To je sen," řekla El Tajebová na webu turnaje a Farag doplnil: "Je to úžasné. Doufáme, že je první z mnoha."

Světová čtrnáctka El Tajebová ve finále otočila duel s krajankou Raním El Weliljovou a zvítězila 3:2. Farag pak zdolal dalšího Egypťana Mohameda El Šorbagyho 3:0. "Nemohli jsme prožít lepší týden. Celé finále bylo horskou dráhou emocí," uvedl Farag, pátý hráč světového žebříčku PSA.


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.