Rubriky:

Ostatní

Na ZOH v Pchjongčchangu je prodáno 61 procent vstupenek, Česko má ještě zhruba tisíc lístků

24. prosince 2017 13:10 - Pchjongčchang

Zhruba měsíc a půl před začátkem zimních olympijských her v Pchjongčchangu hlásí pořadatelé téměř dvě třetiny prodaných vstupenek. Podle zprávy organizačního výboru má své majitele 655 tisíc lístků, což představuje 61 procent vstupenek, jež jsou k dispozici.

 

Twitter

Korejští organizátoři prodej vstupenek pečlivě monitorují, protože si od něj slibují značný finanční zisk. Zájem o lístky však zpočátku nebyl příliš velký, protože Korea tradičně nepatří k velmocem v zimních sportech. Ještě v září bylo prodáno necelého čtvrt milionu vstupenek, přes padesátiprocentní hranici se prodej přehoupl přesně před měsícem.

Největší zájem je o lístky na sjezdové lyžování, kterých zmizelo 81 procent. Následuje běh na lyžích (79 procent), rychlobruslení na krátké dráze (74) a boby (70).

Hry začínají 9. února a trvají do 25. února. Ve středu uvedl Český olympijský výbor, že ze 3000 vstupenek pro Česko je k dispozici zhruba ještě třetina.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.