Rubriky:

Ostatní

Nečekaný trénink. Basketbalistky se musely opřít do autobusu ve sněhu

10. března 2018 13:12 - Philadelphia/Praha

Byl to jeden z normálních dnů, které prožívaly basketbalistky ve Philadelphii. Plán byl daný. Trénink, poté přesun na zápas, ale nastal problém. Připravený autobus neodjel, bořil se v napadaném sněhu. Cesta na zahajovací duel se komplikovala, hráčky to ale vzaly na sebe a pomohly mnohatunový stroj dát do provozu.

Reuters

Řidič autobusu se snažil uvést kolos do pohybu, ale kola na sněhu prokluzovala, takže několik basketbalistek z univerzity St. Joseph's se opřelo do busu a po několika pokusech se stroj opravdu rozjel. To bylo radosti. Netypické rozehřátí před zápasem.

„Nabízely jsme pomoc, ale braly jsme to jako vtip, jenže pak se to stalo opravdu skutečností," citoval Boston Herald hráčku Maureen Taggartovou.

Do nezvyklého tréninku se zapojilo až patnáct lidí z celé výpravy, postupně se střídali. Jisté bylo, že za pět minut byl problém vyřešen. Sláva. „Bylo to opravdu, opravdu těžké, byla jsem skutečně překvapena, že jsme mohli uvést autobus do pohybu. Myslela jsem, že s ním nehneme ani o centimetr," dodala překvapená Loren Lassiterová.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.