Rubriky:

Ostatní

Pětibojaři Kuf a Přibylová vyhráli smíšenou štafetu na SP v Sofii

27. května 2018 17:24 - Sofia

Moderní pětibojaři Jan Kuf a Eliška Přibylová vyhráli závod smíšených štafet na Světovém poháru v Sofii a vynahradili si zklamání z individuálních startů. Čeští reprezentanti v neolympijské disciplíně vedli už od úvodního šermu a první místo v Bulharsku uhájili až do konce.

 

Filip Komorous

Kuf, kterého stál nevydařený šerm v kvalifikaci postup do závodu jednotlivců, tentokrát v úvodní disciplíně společně s Přibylovou zářil a Češi vyhráli i bonusové kolo. V plavání byli osmí, v parkúru pátí a do závěrečné kombinované disciplíny odstartovali s náskokem devíti sekund.

Na druhé místo se po nejrychlejším běhu v kombinaci se střelbou posunula egyptská dvojice Ahmad Gandí, Salmá Abdal Maksúdová, třetí skončili Bělorusové Jaroslav Račuk a Iryna Prasjancovová.

Závod SP v moderním pětiboji v Sofii - smíšená štafeta:
1. Kuf, Přibylová (ČR) 1448,
2. Gandí, Abdal Maksúdová 1436,
3. Račuk, Prasjancovová (Běl.) 1436.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.