Rubriky:

Vodní sporty

Surfařskou hvězdu v Austrálii brutálně napadl stalker

30. prosince 2010 16:29 - TWEED HEADS

Australská surfařská ikona Stephanie Gilmoreová se stala před svým domem v Tweed Heads obětí brutálního útoku mladého pachatele. Čtyřnásobná mistryně světa utrpěla při napadení železnou tyčí zlomeninu zápěstí, když se rukou začala bránit po prvním úderu do hlavy.

Dvaadvacetileté populární a atraktivní sportovkyni s přezdívkou "Happy" přiběhli na pomoc sousedé, kterým se podařilo šestadvacetiletého pachatele zadržet do příjezdu policie. Svědek řekl listu Daily Telegraph, že mladík se před pondělním incidentem pohyboval v okolí domu častěji a podle všeho se jednalo o stalkera.

Gilmoreová teď bude muset jízdu na vlnách nějaký čas oželet. "Lékaři mi řekli, že šest týdnů nesmím na vodu. Tak dlouho musím ruku šetřit," řekla listu Sydney Morning Herald.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.