Rubriky:

Vodní sporty

Znakařka Kubová doplavala v ISL čtvrtá na stometrové trati

6. listopadu 2020 22:06 - Budapešť

Plavkyně Simona Kubová skončila v závodu International Swimming League (ISL) v Budapešti čtvrtá na znakařské stovce. Na čtvrtém místě finišovala také Anika Apostalonová ve smíšené kraulové štafetě na 4x100 metrů. Jejich týmy Tokio Frog Kings (Kubová) a Toronto Titans obsadily v jednotlivých závodech shodně třetí místo ze čtyř účastníků.

 

ČSPS/Martin Vaňo

Kubová doplavala v čase 57,11 sekundy, stovku zvládla v kariéře rychleji pouze čtyřikrát. "Byl to mnohem lepší závod než včera. Pocitově, časově i technicky. Oproti těm nejlepším pořád trochu ztrácím na obrátkách. Jsem ráda, že jsem se dokázala zase zlepšit, zatím se zlepšuji ve všech závodech, to je prima," uvedla v tiskové zprávě.

"Celkově jsme se třetím místem spokojeni. Nebylo to zase o tolik a myslím, že se výkonnostně posouváme. Teď budeme mít jen dva dny volna a jdeme do posledního ́rozplavbového závodu a pak nás už čeká semifinále," dodala Kubová.

Kubová doplavala v ISL čtvrtá na 50 metrů znak

Apostalonová ztratila na třetí místo jen pět setin sekundy. "Nebylo to tak povedené, jak jsem doufala. Znamená to poučení, odpočinout si, zapracovat na detailech a připravit se na další šanci," řekla.

Kubová v plavecké lize ISL skončila třetí na 100 metrů znak

V průběžné klasifikaci ISL se týmy obou českých plavkyň dělí o šesté místo. Vedou Cali Condors. Kubovou a Apostalonovou čeká poslední utkání základní části v pondělí a v úterý, kdy jejich týmy nastoupí proti sobě. Čtveřici účastníků doplní Iron a Energy Standard.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.