Olympijský medailista Miller byl zatčen a obviněn z prodeje drog

16. února 2021 10:27 - Sydney/Praha

Dvojnásobný olympijský medailista a světový šampion v plavání Scott Miller byl v úterý zatčen a obviněn z pašování a prodeje drog. Uvedla to agentura AFP.

 

Profimedia.cz

Pětačtyřicetiletý Australan se bude před soudem zodpovídat, je podezřelý, že byl hlavou gangu obchodujícího s drogami. Během razie policie zajistila v jeho domě v Sydney metamfetamin v hodnotě 1,6 milionu amerických dolarů, jeden kilogram kokainu a větší množství dalších omamných látek.

Miller nemá s drogami problémy poprvé. V roce 2008 byl za to odsouzen k dvouleté podmínce, před sedmi lety dostal mistr světa z motýlkářské stovky z roku 1995 roční podmínku.

Miller získal na olympijských hrách v roce 1996 v Atlantě stříbro v závodu na sto metrů motýlek a australské štafetě na 4x100 m pomohl k bronzu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

mm, Sport.cz

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: