Mistr světa ve vodním slalomu Prskavec má druhého syna

9. dubna 2021 12:20 - Praha

Úřadující mistr světa i Evropy ve vodním slalomu Jiří Prskavec má druhého syna. Manželce elitního českého kajakáře, který bude v létě v Tokiu obhajovat olympijský bronz z Ria, se dnes ráno narodil malý Marek. ČTK o tom informoval Prskavcův manažer Martin Müller.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Sedmadvacetiletý závodník na divoké vodě má už bezmála dvouletého syna Jiřího. Po dvouměsíčním soustředění na ostrově Réunion, kde byl s celým českým olympijským týmem, se nyní chystá na první velký závod sezony. Tím by mělo být na začátku května mistrovství Evropy v italské Ivree.

Na červen je pak naplánovaný závod Světového poháru v Praze. Finále olympijského závodu kajakářů v Tokiu je na programu 30. července.

NADĚJE PRO TOKIO: Sport, nebo rodina? Jsem rád, že nemusím vybírat

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.