Živě

Závod skokanů do lomu Hřiměždicích ani letos kvůli covidu nebude

9. června 2021 10:57

Mezinárodní závody Highjump ve skocích do vody v zatopeném lomu v Hřiměždicích na Příbramsku se ani letos kvůli koronaviru neuskuteční. Mistrovství republiky s účastí světové elity, plánované na poslední dva červencové dny, pořadatelé zrušili na základě rozhodnutí zastupitelstva obce. Informovali o tom dnes v tiskové zprávě.

 

Highjump.cz

"Po dlouhém jednání se zastupitelstvem obce Hřiměždice, které si ani letos nepřeje žádnou hromadnou akci rozměru klasického Highjumpu, musíme přípravy lidově řečeno odpískat. Je nám líto, ale nezoufejte, všechny naše síly směřujeme k roku 2022 (5.-6.8.), kdy doufáme, že už svět bude v pořádku a my oslavíme highdiving opět v lomu," uvedli pořadatelé.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.