Rubriky:

Vodní sporty

Skifaři Topinková Knapková i Synek jsou v semifinále SP v Lucernu

27. května 2016 13:36 - Lucern
(Aktualizováno: 27. května 2016 15:59)

Skifaři Miroslava Topinková Knapková a Ondřej Synek postoupili do semifinále druhého závodu Světového poháru v Lucernu. Zatímco olympijská vítězka z Londýna se mezi dvanáct nejlepších kvalifikovala přímo z úvodní rozjížďky, úřadující mistr světa musel absolvovat i čtvrtfinále.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Topinková Knapková obsadila v úvodní rozjížďce druhé místo za Genevrou Stoneovou z USA, postup však bezpečně jistila. Synek, který měl v minulých dnech problémy se zády a původně neměl ve Švýcarsku startovat, vyhrál rozjížďku i čtvrtfinále.

Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Ondřej Vetešník, Jiří Kopáč, Michael Humpolec, Miroslav Vraštil byla ve své rozjížďce čtvrtá a v sobotu pojede opravy. Ty už má za sebou skifařka lehkých vah Tereza Kociánová a po čtvrtém místě pojede jen finále C.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.