Lindbergová vyhrála na ME skoky z metrového prkna

1. srpna 2006 17:58 - BUDAPEŠŤ

Anna Lindbergová v úterý vybojovala evropský titul ve skocích z metrového prkna. Švédská reprezentantka měla ve finále šampionátu v Budapešti nejlepší hned tři z pěti skoků, na stupních vítězů se umístila i při hodnocení zbývajících dvou.

Díky tomu suverénně o 12,6 bodu porazila Němku Ditte Kotzianovou. Té se nevydařil hned úvodní skok, v němž byla nejhorší z finálové šestice a ztratila na Lindbergovou osmnáct bodů. Bronzovou medaili v úvodní soutěži ve skocích do vody získala Italka Maria Marconiová.

ME ve skocích do vody
Ženy - 1 m prkno
1. Lindbergová (Švéd.) 291,90 bodu, 2. Kotzianová (Něm.) 279,30, 3. Marconiová (It.) 267,35, 4. Pozdnjakovová 260,90, 5. Umyskovová (obě Rus.) 252,65, 6. Vološčenková (Ukr.) 245,55.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: