Ovládnou dnes palubovky hráčky z Hané?

Druhými zápasy dnes pokračují semifinálové série v extralize volejbalistek. Královo Pole Brno v úvodním utkání doma zdolalo Olomouc 3:1 (15, 23, –21, 16). Pokud uspěje i na Hané, výrazně se přiblíží k postupu do finále.

Ilustrační foto

Bookmakeři Tipsportu ovšem mírně favorizují úřadující vicemistryně z Olomouce (1,67:1 – 1,95:1). Hru pod vysokou sítí můžete ve svých tiketech zkrátit na první set (1,72:1 – 1,89:1). Oba týmy se v základní části utkaly dvakrát a z vítězství se pokaždé radovaly hostující hráčky. Loni v říjnu vyhrálo Brno v Olomouci 3:1. V lednu Olomouc oplatila Brnu porážku, v jihomoravské metropoli vyhrála 3:2.

Ve druhé semifinálové sérii se Prostějov představí na palubovce pražského Olympu. Volejbalistky z Hané jsou jasnými favoritkami (6,5:1 – 1,05:1). Na první set lze sázet s kursy 4,95:1 – 1,1:1. Prostějov v prvním zápase porazil Olymp za pouhou hodinu 3:0 (16, 13, 22). Vítězky základní části potřinácté v řadě neztratily v mistrovském utkání ani set. Prostějov porazil obhájkyně titulu potřetí v sezoně. V základní části vyhrál v Praze 3:1 a v domácím prostředí 3:0.

Oba dnešní zápasy začínají v 17:00 hodin.