Rubriky:

Sázení

Do čtvrtfinále mohou společně Švýcaři i Bělorusové

16. května 2006 12:03 - , 16. května 2006

Závěrečné zápasy osmifinálových skupin mistrovství světa v Lotyšsku se odehrají o něco dříve, protože některá mužstva budou mít již zítra na programu čtvrtfinálové zápasy. Ve všech zápasech dnes o něco půjde, své postavení již nemůže ztratit pouze Rusko ve skupině F. V téže skupině se odehraje jeden mimořádně zajímavý duel.

Švýcarsko brzy odpoledne může za určitých okolností pomýšlet na zopakování svého umístění v osmifinálové skupině z únorové olympiády. Pokud dnes porazí odpoledne soupeře vysokým rozdílem, dostihne bodově již odpočívající Švédsko a svrhne ho z druhé příčky. Pomáhat jim v brance opět bude Aebischer, který se musí stejně jako celý tým vzpamatovat z nepovedené třetí třetiny duelu s Ruskem.

Bělorusko výtečně vstoupilo do šampionátu, když porazilo v úporné bitvě Slovensko. Důležitá byla i jeho vysoká sobotní výhra nad Ukrajinou. Má s dnešním protivníkem stejný počet bodů, ale podstatně lepší skóre a den odpočinku navíc. I svěřenci trenéra Hanlona se budou spoléhat na svého brankáře, kterým je nám z působení v české extralize dobře známý Mezin.

Bookmakeři BetAndWin favorizují Švýcarsko. Vypsali na něj kurs 2,2. Tým Běloruska je v kursu 3,55 outsiderem. Dokonce i remíze věří bookmakeři více, protože by to byl výsledek, který by zajistil oběma mužstvům účast ve čtvrtfinále na úkor Slovenska. Na konečný vyrovnaný výsledek vypsali kurs 2,9.

Eurotip

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení