Dočká se Cagliari premiérové výhry?

15. října 2006 18:09

První "plusové" body dnes mohou získat fotbalisté Lazia. Římskému klubu se zatím daří, kvůli jedenáctibodovému trestu jsou ale na spodku tabulky Serie A. Polepšit si mohou, pokud si doma poradí s Cagliari.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Nebýt trestu za účast v korupčním skandálu, který v minulé sezoně otřásl nejvyšší italskou soutěží, bylo by Lazio na čtvrtém místě. Svěřenci trenéra Delia Rossiho přitom začali mizerně, byli stále v jedenáctibodovém mínusu po prohrách s AC Milán a Palermem. Ve Veroně se ale zvedli, domácí Chievo porazili 1:0 a další body získali doma proti Bergamu a naposledy i v Turíně proti domácímu AC. Z trestu tak ukrojili devět bodů a dnes se konečně mohou dostat do kladných čísel. Rossi doufá, že jeho hráči dokáží po reprezentační přestávce udržet formu a zvítězit i počtvrté v řadě. "Rád bych, aby to byl stejný tým, který před patnácti dny zvítězil. Nesmíme polevit," nabádá trenér své svěřence k zodpovědnosti.

Cagliari je na tom nyní papírově lépe, jeho fanoušci ale těžko mohou být s předváděnou hrou spokojeni. Hráči trenéra Giampaola patří mezi týmy, které stále čekají na první letošní vítězství. Také oni začali sezonu dvěma prohrami, po nich ovšem nepřišla výhra, ale tři remízy v řadě. Za normálních okolností by Giampaolo byl s bodem z Říma spokojen, v současné situaci ale ani to nestačí. "Na Olympicu chceme letos poprvé vyhrát," tvrdí brankář hostů Chimenti, který má ale z dnešního soupeře respekt. "Lazio hraje agresivním stylem. Rossi vtiskl svým hráčům vítěznou mentalitu, což zatím dokazují," prohlásil gólman. Jeho tým si dnes bude muset poradit bez zraněné dvojice obránců Ferri - Del Grosso, další obránce Siviglia a záložník Foggia navíc nejsou úplně fit, naštěstí pro Cagliari už ale nastoupí uzdravený záložník Christian Ledesma.

Lazio v posledních dvou letech na Cagliari ani jednou nevyzrálo, podle bookmakerů by se to ale dnes mělo zlomit. Společnost bwin vypsal domácí jako favority s kursem 1.60. Věříte, že hosté uhrají proti Laziu alespoň bod? Pak si vsaďte buď remízu s kursem 3.30 a nebo rovnou výhru hostů v kursu 5.85.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení