Rubriky:

Perličky

Živě

Šlágrem týdne hokejový Spengler Cup, startuje MS hokejových dvacítek

21. prosince 2009 08:27

Událostí tohoto týdne je hokejový Spengler Cup, na němž čest českého hokeje budou hájit mistrovské Karlovy Vary. Pokračuje O2 extraliga, v Kanadě startuje mistrovství světa hokejistů do 20 let. Fotbalové soutěže se hrají ve Francii a tradičně přes svátky i v Anglii.

V pondělí se hraje 33. kolo první hokejové ligy, v dohrávce Premier League fotbalisté Wiganu přivítají Bolton. V Alta Badii se jede slalom mužů Světového poháru.

Dva zápasy má v úterý na programu hokejová extraliga. Třinec přivítá Liberec, v Českých Budějovicích se představí Vítkovice. V 19. kole francouzské ligy fotbalisté Lens změří síly se St. Etienne. V Kontinentální lize se utkají dvě Dynama - hokejisté Minsku se střetnou s Rigou.

Ve středu můžete u Tipsportu vsázet na 34. hokejové extraligy, před Vánocemi se hraje i 19. kolo francouzské fotbalové ligy, pokračuje NHL i evropské hokejové soutěže.

Hokejová dvacítka se chystá na MS

Hokejová NHL pokračuje i na Štědrý den, v přípravě před MS se v Kanadě s domácím výběrem utkají hokejisté do 20 let. Přestávku nemá ani basketbalová NBA.

V pátek jdou na hokejovou Kontinentální ligu fanoušci v Rusku.

V sobotu pílí vpřed nabitý prosincový program fotbalové Premier League, startuje mistrovství světa hokejových dvacítek. České hokejisty čekají Švédové. V Davosu na Spengler Cupu hájí barvy českého hokeje mistrovské Karlovy Vary.

V neděli je na programu 35. kolo hokejové extraligy, v Premier League se mistrovský Manchester United představí v Hullu, Arsenal hostí Aston Villu. V dalším utkání MS do 20 let čeští hokejisté změří síly s Finskem.

CO

Časová osa: Perličky

Filtr článků - Perličky