Rubriky:

Rady sázkařům

Hokejová Slavia se hodlá chytit na oblíbeném soupeři - Spartě

21. ledna 2010 08:32

V těžké situaci jsou hokejisté Slavie. Finalista posledního ročníku se trápí a v tabulce je až na jedenácté příčce. Nastartovat svoji cestu vzhůru chtějí proti tradičnímu rivalovi Spartě. Městského soka ve všech třech letošních extraligových zápasech porazili.

 

Jan Handrejch, Právo

Spartě pomohla výměna trenérů, po vítězné sérii se ale vrátily nevyrovnané výkony. V neděli sparťané prohráli v Pardubicích, v úterý pak doma porazili v poslední době nebezpečné Brno vysoko 5:1. Dvakrát se trefil Podlešák.

Slavia se trápí, naposledy prohrála v Litvínově 1:2. Sešívaní sice vedli po gólu Kůrky, za domácí ovšem během jedné minuty otočili skóre Gureň a Viktor Hübl. Slavia vyjma nedělního vítězství nad Karlovými Vary vyhrála v základní hrací době naposledy 4. prosince.

V první čtvrtině Slavia doma vyhrála 4:2, rozhodnuto bylo za stavu 3:0 už po první třetině. Odvetu v Holešovicích rozhodly slepené góly Vondrky a Havla, domácí Sparta jen korigovala Langhammerem na konečných 2:3. Zatím poslední vzájemný duel v O2 Areně před téměř 12 tisíci diváků ovládla Slavia 3:1.

Na vítězství Sparty si můžete vsadit v kursu 1,95, na výhru Slavie vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,87. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,1.

CO

Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům