Obhájce vítězství Davyděnko se v Kuala Lumpuru utká s krajanem Andrejevem

Souboj dvou Rusů přináší program tenisového turnaje v Kuala Lumpuru. Zkušený Nikolaj Davyděnko, který loni podnik kategorie ATP 250 v Malajsii vyhrál, změří síly s kvalifikantem Igorem Andrejevem.

Nikolaj Davyděnko

Davyděnko měl jako nasazená dvojka v prvním kole volný los, letos šestý hráč světového žebříčku vyhrál podnik v Dauhá, na Australian Open prohrál čtvrtfinále s Federerem. V Rotterdamu se probil do semifinále.

Sedmadvacetiletý Andrejev si na po úspěšné kvalifikaci poradil v prvním kole s Japoncem Soedou, letos 102. hráč žebříčku ATP nejdále probil v brazilském Costa do Sauipe, kde prohrál až semifinále s Polákem Kubotem.

Oba tenisté se utkali čtyřikrát, ve třech případech se radoval Davyděnko. Vítěz námi vybraného zápasu v dalším kole může narazit na sedmého nasazeného Ukrajince Stachovského. Pokud ten z druhého kola postoupí.

Na vítězství Davyděnka si můžete vsadit v kursu 1,37, na výhru Andrejeva vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,62.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!