Po výhře ve Finsku se hokejisté v Moskvě střetnou s domácí sbornou

První zápas Channel One Cupu českým hokejistům vyšel. Ve Finsku porazili domácí výběr po samostatných nájezdech a získali první body do seriálu Euro Hockey Tour. V sobotu už tradiční předvánoční turnaj pokračuje v Moskvě, svěřenci trenéra Hadamczika změří v repríze letošního finále MS síly s favorizovaným Ruskem.

Jakub Klepiš před Konstantinem Gorovikovem z Ruska - archivní foto.

Rusové loni po pěti letech domácí turnaj nevyhráli, když skončili druzí za Finy. Letos by rádi trofej opět ponechali doma. V prvním zápase si poradili se Švédskem 5:3, góly stříleli Mozjakin, Afinogenov, Morozov, Bělov a Zaripov.

Čeští hokejisté ve Tapiole vedli po gólu Kvapila, v poslední minutě druhé třetiny srovnal Komarov. Finové opět prohrávali po premiérovém gólu Lojka v národním celku, stihli ale vyrovnat Wirtanenem. V samostatných nájezdech rozhodl Kvapil.

Na vítězství Rusů si můžete vsadit v kursu 1,5, na výhru českých hokejistů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,5. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,5.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!