Hlavní obsah

    Souhrn:

    2021/22

    Souhrn z výsledků:
    Dnes základní část - úterý 7. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - HK Soči Soči Ufa - Soči 5 : 0
    Včera základní část - pondělí 6. prosince Omsk Avangard Omsk - Dinamo Riga Riga Omsk - Riga 4 : 1
    Včera základní část - pondělí 6. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Jaroslavl - Novosibirsk 3 : 2
    Včera základní část - pondělí 6. prosince Dynamo Dynamo Moskva - CSKA Moskva CSKA Dynamo - CSKA 2 : 3 pp
    Včera základní část - pondělí 6. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Kazaň - Nur-Sultan 1 : 2
    Včera základní část - pondělí 6. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Viťaz Podolsk Viťaz Čerepovec - Viťaz 3 : 1
    Včera základní část - pondělí 6. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Admiral Vladivostok Vladivostok Ufa - Vladivostok 4 : 2
    Včera základní část - pondělí 6. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Čeljabinsk - Kunlun 3 : 2 pp
    20211206T15 : 00:00+0000
    Čeljabinsk vs. Kunlun
    Čeljabinsk vs. Kunlun
    Čeljabinsk
    Kunlun

    Souhrn z tabulek:
    Bobrovova divize
    Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
    1 Jokerit Jokerit 37 18 3 2 2 4 8 114 : 88 52
    2 Petrohrad Petrohrad 36 17 2 3 3 2 9 109 : 78 49
    3 Spartak Spartak 38 14 5 0 2 1 16 93 : 97 41
    4 Novgorod Novgorod 36 15 1 0 3 2 15 91 : 86 37
    5 Soči Soči 37 11 3 1 3 1 18 84 : 99 34
    6 Viťaz Viťaz 37 7 0 2 4 5 18 89 : 117 27
    Tarasovova divize
    Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
    1 CSKA CSKA 37 15 7 3 1 1 10 92 : 77 52
    2 Dynamo Dynamo 37 22 2 1 0 1 11 127 : 89 51
    3 Čerepovec Čerepovec 36 15 3 5 2 2 9 87 : 74 50
    4 Jaroslavl Jaroslavl 37 16 2 1 2 5 11 92 : 80 45
    5 Minsk Minsk 36 13 4 0 4 3 12 106 : 113 41
    6 Riga Riga 35 9 1 1 5 2 17 69 : 107 29
    Charlamovova divize
    Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
    1 Čeljabinsk Čeljabinsk 39 16 5 6 1 2 9 115 : 93 58
    2 Magnitogorsk Magnitogorsk 36 22 2 4 0 1 7 128 : 83 57
    3 Kazaň Kazaň 37 15 3 4 0 5 10 87 : 83 49
    4 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 37 13 2 1 3 2 16 112 : 101 37
    5 Nižněkamsk Nižněkamsk 36 11 2 2 2 3 16 88 : 106 35
    6 Kunlun Kunlun 36 7 1 1 1 3 23 77 : 138 22
    Černyševova divize
    Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
    1 Ufa Ufa 38 20 2 1 2 1 12 104 : 74 49
    2 Omsk Omsk 36 19 1 1 1 1 13 104 : 81 44
    3 Novosibirsk Novosibirsk 37 16 0 3 1 3 14 80 : 78 42
    4 Chabarovsk Chabarovsk 38 9 3 3 2 3 18 73 : 96 35
    5 Nur-Sultan Nur-Sultan 36 9 3 3 2 2 17 89 : 110 34
    6 Vladivostok Vladivostok 37 5 0 1 3 2 25 61 : 123 17
    Souhrn z kalendáře:
    zítra 15 : 00 základní část - středa 8. prosince Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Magnitogorsk - Kunlun Vsadit
    zítra 15 : 00 základní část - středa 8. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - SKA Petrohrad Petrohrad Čeljabinsk - Petrohrad Vsadit
    zítra 17 : 00 základní část - středa 8. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Jokerit Helsinky Jokerit Čerepovec - Jokerit Vsadit
    zítra 17 : 00 základní část - středa 8. prosince Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Nižněkamsk - Novosibirsk Vsadit
    zítra 17 : 10 základní část - středa 8. prosince Minsk Dinamo Minsk - Viťaz Podolsk Viťaz Minsk - Viťaz Vsadit
    zítra 17 : 30 základní část - středa 8. prosince CSKA CSKA Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod CSKA - Novgorod Vsadit
    zítra 17 : 30 základní část - středa 8. prosince Dynamo Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok Vladivostok Dynamo - Vladivostok Vsadit
    zítra 17 : 30 základní část - středa 8. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Avangard Omsk Omsk Jaroslavl - Omsk Vsadit

    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •