Rubriky:

Australian Open

Šampionka Australian Open zapózovala v odvážných šatech

3. února 2020 09:34 - Melbourne/Praha

Nečekaná šampionka Australian Open Sofia Keninová si o víkendu vychutnala tradiční pózování s trofejí před fotografy v přírodních scenériích Melbourne. Jedenadvacetiletá Američanka se na slavnostní moment oblékla do poměrně originálních a odvážných šatů.

Video již není dostupné

sntv

„Celé si to teď náramně užívám, chci si vychutnat každý moment," svěřila se se svými pocity novinářům. „Jen málokomu se něco takového podaří a jsem super šťastná, že se to poštěstilo právě mně," pokračovala.

Po focení a dalších formalitách ji čekal dlouhý let domů, kde hodlá oslavit úspěch s přáteli a raketu určitě nechá nějaký čas odpočívat.

Šampionka Australian Open Sofia Keninová s šampaňský během pózování před fotografy.

Kai Pfaffenbach, Reuters

„Zítra rozhodně trénovat nepůjdu. Budu hlavně relaxovat, dám si pauzu, trochu to celé vstřebám a pak asi půjdu nakupovat," nastínila své nejbližší plány talentovaná tenistka.

Šampionka Australian Open Sofia Keninová s šampaňský během pózování před fotografy.

Kai Pfaffenbach, Reuters

Parádní obrat! Američanka Keninová slaví svůj první velký triumf

roj, Sport.cz

Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.

Podsekce:

   
  • Australian Open - ženy
  • Australian Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..