Rubriky:

Australian Open

Šampionka Australian Open zapózovala v odvážných šatech

3. února 2020 09:34 - Melbourne/Praha

Nečekaná šampionka Australian Open Sofia Keninová si o víkendu vychutnala tradiční pózování s trofejí před fotografy v přírodních scenériích Melbourne. Jedenadvacetiletá Američanka se na slavnostní moment oblékla do poměrně originálních a odvážných šatů.

Video již není dostupné

sntv

„Celé si to teď náramně užívám, chci si vychutnat každý moment," svěřila se se svými pocity novinářům. „Jen málokomu se něco takového podaří a jsem super šťastná, že se to poštěstilo právě mně," pokračovala.

Po focení a dalších formalitách ji čekal dlouhý let domů, kde hodlá oslavit úspěch s přáteli a raketu určitě nechá nějaký čas odpočívat.

Šampionka Australian Open Sofia Keninová s šampaňský během pózování před fotografy.

Kai Pfaffenbach, Reuters

„Zítra rozhodně trénovat nepůjdu. Budu hlavně relaxovat, dám si pauzu, trochu to celé vstřebám a pak asi půjdu nakupovat," nastínila své nejbližší plány talentovaná tenistka.

Šampionka Australian Open Sofia Keninová s šampaňský během pózování před fotografy.

Kai Pfaffenbach, Reuters

Parádní obrat! Američanka Keninová slaví svůj první velký triumf

roj, Sport.cz

Tenis - US Open 2020

Tenisový Grand Slam US Open probíhá od pondělí 31. srpna do neděle 13. září v New Yorku. Letos se koná už 140. ročník turnaje. Dotace jsou ve výši 53,4 milionů USD. Posledními vítězi ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Bianca Andreescuová.

Podsekce:

   
  • Australian Open - ženy
  • Australian Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..