Rubriky:

Australian Open

Andreescuová počítá po zranění s návratem v Melbourne

4. listopadu 2020 15:33 - Montreal

Kanadská tenistka Bianca Andreescuová se už zcela zotavila ze zranění kolena, které ji připravilo o celou letošní sezonu, a je přesvědčená, že na lednovém Australian Open v Melbourne už chybět nebude. Šampionka US Open z roku 2019 je přesvědčená, že jí dlouhá pauza prospěla a bude zase na 100 procent připravená.

 

Twitter

"Pokračuju dobře. Koronavirus mě sice trochu zbrzdil, tu a tam bylo pár osobních věcí, právě teď je to ale dobré a tvrdě trénuju. Už se těším na rok 2021," řekla portálu Tennis Majors dvacetiletá Andreescuová. "Neřekla bych, že jsem připravená hrát zápasy hned zítra, protože to beru krok za krokem, ale za pár týdnů už to bude dobré," dodala.

Světová sedmička na okruhu WTA nehrála od loňského Turnaje mistryň v Šen-čenu, kde si zranila levé koleno. Návrat pak postupně odkládala a v září oficiálně oznámila, že už se v této sezoně na turnaje nevrátí. "Teď jsem naprosto zdravá. Jen jsem si potřebovala dopřát čas a utřídit si věci v životě, ta pauza mi vážně pomohla," konstatovala.

Smutné prohlášení tenisové legendy: Chci jít na hranu svých možností, můj konec je blízko

ČTK

Časová osa: Australian Open

Filtr článků - Australian Open


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.

Podsekce:

   
  • Australian Open - ženy
  • Australian Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..