Dva chlapci udělali radost hvězdě. Pod Djokovičovým balkonem sehráli zápas

20. ledna 2021 14:52 - Adelaide/Praha

Srbský tenista Novak Djokovič se před prvním grandslamem sezony vyhnul peripetiím, které podstupují početné výpravy ostatních hráčů v Melbourne. Světová jednička nyní tráví čas stranou hlavního dění v Adelaide. V úterý ho u jeho hotelu potěšil pár chlapců, který pod Djokovičovým balkonem sehrál pouliční tenisový duel. Na to, jak to na improvizovaném dvorci vypadalo, se můžete podívat ve videu níže.

Djokovič může být rád, že se ho melbournské karanténní šílenství netýká. Mnoho tenistů zmiňuje, že hotelový režim má k optimální přípravě před grandslamem hodně daleko, nemluvě o skupině asi sedmdesáti hráčů a hráček, která nesmí vůbec opustit své pokoje.

Účastnící předgrandslamové exhibice v čele se sestrami Williamsovými, Djokovičem, Rafaelem Nadalem, Naomi Ósakaovou a dalšími mají v Adelaide oproti melbournské skupině podmínky o dost lepší.

Výhružky smrtí pro partnerku hvězdy. Je to vězení! stěžuje si další tenista před Australian Open

Djokovič si tak v úterý například mohl vychutnat tenisový dýchánek dvou chlapců, kteří si šli pinkat k němu pod balkon.

Video již není dostupné

Heather Watsonová naběhala na pokoji 5 km

sntv

Srbský tenista v posledních dnech čelil výtkám nejen za to, že je zvýhodněn proti značné části startovního pole Australian Open. Ale i za to, že se podle některých snažil pokrytecky situaci svých kolegů v dějišti grandslamu změnit.

Tenista Nick Kyrgios ho za to například nazval „šplhounem". Australan Sam Groth za tím vidí Djokovičovu snahu získat si popularitu a nabrat podporu pro nově založenou hráčskou organizaci PTPA.

pb, Sport.cz

Časová osa: Australian Open

Filtr článků - Australian Open


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.

Podsekce:

   
  • Australian Open - ženy
  • Australian Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: