Rubriky:

Tenis

Murrayho před návratem na kurty stále trápí bolavá kyčel

28. prosince 2018 09:32 - Brisbane

Britský tenista Andy Murray, který po čtvrtroční přestávce chystá další návrat na kurty, stále cítí bolavou kyčel. Kvůli ní nehrála bývalá světová jednička téměř rok, v žebříčku klesl Murray až do třetí stovky. Vítěz tří grandslamů a dvojnásobný olympijský šampion nicméně doufá, že s přibývajícími zápasy bude bolest ustupovat.

 

Twitter

"Kyčel mě stále bolí, ale potřebuju hrát pár zápasů v kuse, abych zjistil, jak na tom jsem. Od toho se odrazím," řekl Murray novinářům po příletu do Brisbane, kde příští týden zahájí jako nenasazený hráč sezonu.

"Když jsem sem přijel loni, bylo to těžké, celkem jsem se trápil. Teď je to rozhodně o něco lepší," dodal jednatřicetiletý Murray, který loni nakonec svůj start v Brisbane vzdal a nedlouho poté se podrobil operaci kyčle.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.