Klid před porodem? Sestini Hlaváčková nezahálí, na potomka se chystá v posilovně

13. února 2019 18:47 - Praha

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková oznámila nedávno šťastnou novinu - očekává svého prvního potomka. Kdo by si ale myslel, že si v těhotenství od pohybu bude chtít odpočinout, ten se hluboce mýlí. Je tomu zcela naopak.

 

Vít Šimánek, ČTK

Česká deblová hvězda sice uvedla, že si nyní návrat na kurty po porodu svého prvního dítěte neumí představit, ale přímo ho nevyloučila. Z jejích sociálních sítí je přitom jasné, že nezahálí a i v požehnaném stavu se udržuje fit.

Na svůj instagramový účet pravidelně přidává příspěvky z lekcí tance, ve kterých je jejím partnerem Marek Dědík, profesionální tanečník a trenér známý zejména z televize.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Neni treba slov...vsechno to je v pisnicce receny...budte sami sebou 😘 No words needed...the song says it all...be as you are 😘 #dancingforme #tancujusiprosebe

Příspěvek sdílený Andrea Sestini Hlavackova (@andreasestinihlavackova),Úno 12, 2019 v 9:21 PST

Kromě tance ale Sestini Hlaváčková tráví čas i posilováním. Na jejím Instagramu lze pod profilovou fotkou dokonce nalézt v úterý nahraná videa z tréninku v posilovně. A tenistka se na nich viditelně nešetří.

Jedno z nich okomentovala následovně: "Musíš zůstat motivovaná, i když jsi.." a přidala emotikon ženy s rostoucím bříškem. Při takovém fyzickém vytížení tak není divu, že má Sestini Hlaváčková stále skvělou postavu.

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková je těhotná

Sport.cz

bak, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.