Živě

Kvitová opět boduje. Česká tenistka převzala další významné ocenění

21. března 2019 20:43 - Miami/Praha

Takhle se chová profesionál, který dodržuje fair play a projevuje respekt k soupeřům na kurtu i lidem mimo něj. Petra Kvitová je v tomhle směru jednička a za své vystupování opět převzala ocenění Karen Krantzcke Sportmanship Award. Dočkala se ho pošesté v řadě, celkově posedmé. Víckrát tuto cenu dostala už jen Belgičanka Kim Clijstersová, která ocenění převzala osmkrát.

 

Twitter: Petra Kvitova

O ceně rozhodují samotné hráčky na okruhu WTA. Petra Kvitová je jedinou Češkou, která kdy tuto cenu získala. „Bylo mi ctí převzít od Steva (Simona, výkonného ředitele WTA, pozn. red.) Karen Karntzcke Sportmanship Award. Děkuji mým spoluhráčkám na okruhu WTA za hlasy!" napsala dvojnásobná wimbledonská vítězka na svůj Twitter.

Nositelkami této ceny jsou kromě Kvitové a Clijstersové i další známé tenistky, namátkou Ana Ivanovičová, Lindsay Davenportová, Jelena Dementěvová nebo Chris Evertová.

bak, Sport.cz

  Siegemundová - Siniaková dnes 10:00
20210624T10:00:00+0200
Siegemundová vs. Siniaková
Siegemundová vs. Siniaková
Siegemundová
Siniaková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.