Živě

Bude svatba! Grandslamová šampionka se zasnoubila s fotbalovou hvězdou

1. května 2019 13:14 - Toronto/Praha

Dobrá zpráva dorazila ze zámoří. Vítězka US Open a v současnosti osmá hráčka světa Sloane Stephensová se bude vdávat. Jejím nastávajícím je Jozy Altidore, fotbalový reprezentant USA, který v současné době nastupuje za celek Toronto FC. Sportovní pár novinu oznámil na Twitteru.

 

Twitter: Jozy Altidore

V Česku je nepochybně známější Stephensová, ale i její snoubenec vede poměrně slušnou sportovní kariéru. Na kontě má 29letý útočník 110 reprezentačních startů a vyzkoušel si i evropské angažmá.

Altidore hrál třeba za Alkmaar nebo Sunderland. Zatímco v Nizozemsku se mu střelecky dařilo, v Sunderlandu vstřelil během 42 ligových zápasů jediný gól. Od roku 2015 hraje za Toronto FC.

Stephensová získala svůj doposud jediný grandslamováý titul v roce 2017, když ve finále US Open porazila krajanku Madison Keysovou 6:3 a 6:0. Na svém kontě má jedno další grandslamové finále, v roce 2018 podlehla na French Open ve třech setech Simoně Halepové z Rumunska.

bak, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.