Živě

Tenisová šampionka nadchla fanoušky NBA. Zatancovala si s roztleskávačkami

22. listopadu 2019 10:32 - Praha

Bývalá tenisová jednička se předvedla při zápase NBA. Navlékla se do fialovo-zlatého dresu a zatancovala si jako jedna z roztleskávaček během přestávky hráčů Los Angeles Lakers a Oklahomy. Bavit fanoušky se rozhodla Venus Willamsová. Jak se jí vystoupení mimo kurty povedlo?

 

Profimedia.cz

V devětatřiceti letech vyběhla na palubovku a o přestávce souboje Lakers s Oklahomou bavila fanoušky. Pětinásobná vítězka Wimbledonu předvedla, že má taneční vlohy, což ocenili i fanoušci.

Starší sestra Sereny nebyla jedinou známou osobností, která se pustila do tance při tomto duelu v NBA. Boky rozvlnil také herec James Corden a Rob Gronkowski, bývalý hráč amerického fotbalu.

Rodačka z Kalifornie vydělala tenisem téměř 42 milionů dolarů. Willimasová je čtyřnásobná olympijská vítězka a bývalá světová jednička ve dvouhře i čtyřhře. Vyhrála 23 grandslamových titulů, z toho sedm ve dvouhře.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tenis

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.