Tenisová šampionka nadchla fanoušky NBA. Zatancovala si s roztleskávačkami

22. listopadu 2019 10:32 - Praha

Bývalá tenisová jednička se předvedla při zápase NBA. Navlékla se do fialovo-zlatého dresu a zatancovala si jako jedna z roztleskávaček během přestávky hráčů Los Angeles Lakers a Oklahomy. Bavit fanoušky se rozhodla Venus Willamsová. Jak se jí vystoupení mimo kurty povedlo?

 

Profimedia.cz

V devětatřiceti letech vyběhla na palubovku a o přestávce souboje Lakers s Oklahomou bavila fanoušky. Pětinásobná vítězka Wimbledonu předvedla, že má taneční vlohy, což ocenili i fanoušci.

Starší sestra Sereny nebyla jedinou známou osobností, která se pustila do tance při tomto duelu v NBA. Boky rozvlnil také herec James Corden a Rob Gronkowski, bývalý hráč amerického fotbalu.

Rodačka z Kalifornie vydělala tenisem téměř 42 milionů dolarů. Willimasová je čtyřnásobná olympijská vítězka a bývalá světová jednička ve dvouhře i čtyřhře. Vyhrála 23 grandslamových titulů, z toho sedm ve dvouhře.

lik, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.