Rubriky:

Tenis

Semifinalistka Roland Garros omylem zabloudila přes hranice, naštvala ji policie

28. dubna 2020 15:47 - Brusel

Belgická tenistka Kirsten Flipkensová si postěžovala na nepříjemný zážitek s policií, která jí o víkendu dala pokutu 250 eur (téměř sedm tisíc korun) za neúmyslné překročení nizozemských hranic při jízdě na kole. Semifinalistka čtyřhry na loňském Roland Garros chybu uznala, ale nelíbilo se jí, jak se k ní policie chovala.

 

https://www.facebook.com/FlipperKF/

Flipkensovou zavedla do sousedního Nizozemska, kam v době omezení pohybu kvůli pandemii koronaviru nesmí, cyklonavigace. "Zadala jsem si náhodnou trasu 130 kilometrů. Jakmile jsem zjistila, že jsem v Nizozemsku, okamžitě jsem se vydala nejkratší cestou do Belgie. Policisté mě viděli přijíždět z kilometrové dálky, přesto museli zapínat sirény a chovat se ke mně jako ke zločinci," postěžovala si čtyřiatřicetiletá tenistka.

Vítězku jednoho turnaje WTA ve dvouhře a pěti ve čtyřhře navíc naštvalo, že krátce nato se dala do řeči s cyklistou, jenž jí řekl, že za stejný prohřešek vyvázl jen s napomenutím. "Dobře, udělala jsem chybu, ale policie by se měla chovat odpovídajícím způsobem a být konzistentní," dodala dlouholetá belgická fedcupová reprezentantka Flipkensová.

Tomu se nechce věřit. Sexy tenistka bývala i mužem, prožila si peklo

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis