Rubriky:

Tenis

Acasuso nahradil v nominaci Argentiny na finále DC Caňase

5. listopadu 2008 10:15 - BUENOS AIRES

Jednu změnu oproti vítěznému semifinálovému duelu s Ruskem udělala Argentina v nominaci na finále tenisového Davis Cupu, v němž se koncem měsíce střetne se Španělskem. Guillerma Caňase, jenž se potýká se slabou formou, nahradil José Acasuso.

Dalšími členy týmu jsou podle úterní oficiální zprávy Argentinského tenisového svazu adepti na zápasy dvouhry David Nalbandian a Juan Martín del Potro. Čtveřici doplňuje Agustin Calleri.

Argentinci budou v duelu hraném v hale v Mar del Plata hájit domácí neporazitelnost, která trvá už deset let. Finále prestižní týmové soutěže je na programu 21.-23. listopadu.

Jasno o sestavě ovšem zatím nemají jejich soupeři, kteří nemohou napevno počítat s Rafaelem Nadalem. Světová jednička má zánět šlachy v pravém koleně a její start je nejistý. Nadal se už kvůli zranění odhlásil z Turnaje mistrů, který začíná v Šanghaji v neděli.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.