Rubriky:

Tenis

Průšvih nekončí. Na Djokovičově exhibici se nakazil i Ivaniševič

26. června 2020 14:47 - Záhřeb/Praha

Série průšvihů po kontroverzní tenisové sérii Adria Tour nekončí. Po Novaku Djokovičovi, jenž charitativní turnaje pořádal, hlásí pozitivní test na koronavirus i jeho kouč a jeden ze spoluorganizátorů Goran Ivaniševič. Wimbledonský vítěz z roku 2001 přitom dříve během turnajů absolvoval dva testy s negativním výsledkem.

 

Antonio Bronic, Reuters

Jako první z účastníků balkánských turnajů oznámil nákazu Bulhar Grigor Dimitrov, který se účastnil obou podniků v Bělehradě a Zadaru. Druhý z turnajů byl těsně před finále zrušen právě poté, co vyšla najevo informace o Bulharově pozitivním testu.

K němu se postupně přidávali další nakažení Borna Čorič, Viktor Troicki i sám Djokovič a jeho manželka a kondiční trenéři srbské hvězdy a Dimitrova. Další obětí je Ivaniševič.

„Naneštěstí, po dvou negativních výsledcích testů na covid-19 v posledních deseti dnech jsem se podrobil třetímu, a ten byl pozitivní. Cítím se dobře, nemám příznaky choroby. Jsem momentálně v izolaci. Všem nakaženým přeji rychlé uzdravení," vzkázala bývalá chorvatská hvězda.

To je kampaň! brání Djokoviče fotbalová hvězda. Myši vylezly z děr, ale ještě se budou omlouvat

roj, Sport.cz

  7:5, 7:6 Mertensová - Kr. Plíšková 7:5, 7:6   konec
20200815T12:50:00+0200
Mertensová vs. Kr. Plíšková
Mertensová vs. Kr. Plíšková
Mertensová
Kr. Plíšková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - US Open 2020

Tenisový Grand Slam US Open probíhá od pondělí 31. srpna do neděle 13. září v New Yorku. Letos se koná už 140. ročník turnaje. Dotace jsou ve výši 53,4 milionů USD. Posledními vítězi ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Bianca Andreescuová.