Rubriky:

Tenis

Průšvih nekončí. Na Djokovičově exhibici se nakazil i Ivaniševič

26. června 2020 14:47 - Záhřeb/Praha

Série průšvihů po kontroverzní tenisové sérii Adria Tour nekončí. Po Novaku Djokovičovi, jenž charitativní turnaje pořádal, hlásí pozitivní test na koronavirus i jeho kouč a jeden ze spoluorganizátorů Goran Ivaniševič. Wimbledonský vítěz z roku 2001 přitom dříve během turnajů absolvoval dva testy s negativním výsledkem.

 

Antonio Bronic, Reuters

Jako první z účastníků balkánských turnajů oznámil nákazu Bulhar Grigor Dimitrov, který se účastnil obou podniků v Bělehradě a Zadaru. Druhý z turnajů byl těsně před finále zrušen právě poté, co vyšla najevo informace o Bulharově pozitivním testu.

K němu se postupně přidávali další nakažení Borna Čorič, Viktor Troicki i sám Djokovič a jeho manželka a kondiční trenéři srbské hvězdy a Dimitrova. Další obětí je Ivaniševič.

„Naneštěstí, po dvou negativních výsledcích testů na covid-19 v posledních deseti dnech jsem se podrobil třetímu, a ten byl pozitivní. Cítím se dobře, nemám příznaky choroby. Jsem momentálně v izolaci. Všem nakaženým přeji rychlé uzdravení," vzkázala bývalá chorvatská hvězda.

To je kampaň! brání Djokoviče fotbalová hvězda. Myši vylezly z děr, ale ještě se budou omlouvat

roj, Sport.cz

ČT sport Macháč - Fritz dnes 12:30
20200927T12:30:00+0200
Macháč vs. Fritz
Macháč vs. Fritz
Macháč
Fritz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.