Rubriky:

Tenis

Krejčíková porazila ve finále v Doksech parťačku Siniakovou

28. června 2020 13:29 - Doksy
(Aktualizováno: 28. června 2020 16:14)

Barbora Krejčíková porazila ve finále tenisové exhibice ve Starých Splavech 6:3, 6:4 svou tradiční deblovou parťačku Kateřinu Siniakovou a obhájila loňský titul z klasického turnaje. Mužské finále se na Macha Lake Open v Doksech nehrálo. Největší favorit Lukáš Rosol k rozhodujícímu souboji nenastoupil kvůli zranění nohy a z prvenství se tak bez boje radoval jiný daviscupový reprezentant Jonáš Forejtek.

 

Kateřina Šulová, ČTK

Krejčíková se Siniakovou společně získaly dva grandslamové tituly a byly deblovými světovými jedničkami, ve dvouhře v dospělé kategorii se střetly poprvé. Vyvrcholení turnaje bylo v druhém setu dvakrát přerušeno kvůli dešti a 115. hráčka světa Krejčíková pokaždé po pauze vzala své favorizované soupeřce (54. v žebříčku) podání.

Z celkové téměř milionové dotace získali Forejtek a Krejčíková 150 000 korun.

Turnaj mužů a žen Macha Lake Open v Doksech - Trofej solidarity a naděje ČTS (antuka, dotace 980 000 korun):
Muži - finále:
Forejtek - Rosol bez boje
Ženy:
Krejčíková - Siniaková 6:3, 6:4
ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.