Rubriky:

Tenis

Rozdováděné české hvězdy, jak je neznáte: Víc už nás nic vystihovat nemůže!

1. července 2020 19:38 - Praha

Na prostějovských kurtech předváděla česká tenisová elita opravdu špičkovou podívanou. V rámci Tipsport Elite Trophy souboje Růžového týmu Petry Kvitové a Černého Karolíny Plíškové však Vondroušová a spol. ukázaly, že to dokážou pořádně rozjet i mimo tenisové kurty. Takhle česká esa určitě neznáte!

 

Instagram/terezamartinec

Že se výkvět českého tenisu rozhodně nedrží jen rakety, prokázala nedávno například i Karolína Muchová, která fanoušky bavila hrou na kytaru a zpěvem, taneček si pro změnu se svým manželem a manažerem v jedné osobě Michalem Hrdličkou střihla i Karolína Plíšková, další si vyzkoušely třeba vaření.

Parádní show Plíškové! S manželem to rozbalili na zahradě. A bylo se na co dívat

Hodně zajímavé video však na sociálních sítích vypustila členka týmu Karolíny Plíškové Tereza Martincová. Téměř kompletní Černý tým kromě čtrnáctileté Nikoly Bartůňkové totiž vystřihl parádní choreografii.

Česká hvězda v nové roli. Talentovaná Muchová oslnila fanoušky svým hlasem

Sestry Plíškovy, Karolína Muchová, Markéta Vondroušová a právě Tereza Martincová předvedly taneční kreace, které vzbudily u diváků nadšené reakce.

„Víc už nás nic vystihovat myslím že nemůže. Právě jsem se pohřbila za živa," psala výborně naladěná Martincová.

pan, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.