Rubriky:

Tenis

Serena Williamsová musela kvůli plicní embolii na operaci

2. března 2011 17:38 - LOS ANGELES

Americká tenisová hvězda Serena Williamsová musela podstoupit operaci kvůli plicní embolii. Krevní sraženinu v plicích bývalé světové jedničky podle mluvčí Nicole Chabotové odhalili lékaři minulý týden. Od pondělí byla Williamsová hospitalizována na klinice v Los Angeles, dnes už ji doktoři pustili domů.

 

Rick Rycroft, ČTK/AP

Třináctinásobná grandslamová vítězka označila poslední dny za velmi těžké. "Vím, že budu v pořádku, ale modlím se za to, aby už bylo vše za mnou," prohlásila Williamsová. Přeje si, aby se mohla objevit na kurtech začátkem léta.

Devětadvacetiletá tenistka hrála naposledy v červenci loňského roku, kdy triumfovala na slavném Wimbledonu. Poté si v restauraci pořezala nohu o rozbitou skleničku, dvakrát musela na operaci a svůj návrat musela několikrát odložit. Přišla tím o pozici nejlepší světové hráčky i šanci obhájit titul na Australian Open.

ČTK

  2:6, 6:2, 6:1 Azarenková - Krejčíková 2:6, 6:2, 6:1   konec
20201021T13:35:00+0200
Azarenková vs. Krejčíková
Azarenková vs. Krejčíková
Azarenková
Krejčíková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


J&T Banka Ostrava Open 2020

Kvalitně obsazený turnaj kategorie Premier probíhá od pondělí 19. října do neděle 25. října v Ostravar Aréně. Dotace turnaje je 528 500 dolarů a o vítězství bojuje hned deset hráček ze světové dvacítky, včetně Karolíny Plíškové. Hraje se na tvrdém povrchu a celý turnaj vysílá ČT Sport.