Po nevydařeném Australian Open si Plíšková udělala radost dárkem téměř za půl mega!

21. února 2021 09:38 - Praha

No co, že na Australian Open neprošla přes třetí kolo, kde ji vyřadila krajanka a jmenovkyně Karolína Muchová, která to dotáhla až do semifinále. Odměnu si Karolína Plíšková stejně dopřála a ne jen tak ledajakou, rovnou za téměř půl milionu.

 

Andy Brownbill, ČTK/AP

Neutratila za ni však ani korunu ze své odměny z prvního letošního grandslamu, která činila kolem 3,5 milionu. Hodinky, které splňují nejpřísnější požadavky na přesnost, tzv. chronometry, totiž vyfasovala od jednoho ze svých partnerů. Ne snad, že by těch životních měla více, jediným stále zůstává její manžel Michal Hrdlička, ale ale obchodních má spousty.

Jedním z nich je právě i firma Hublot, prodávající jedny z nejluxusnějších hodinek. Plíšková si nevěděla rady s výběrem, tak požádala o pomoc své fanoušky na instagramu. "Tak které, černé nebo růžové?" ptala se. Hlasování bylo tak vyrovnané, že chvíli to vypadalo, že odejde s oběma, ale nakonec to vyhrály ty více "holčičí" za 445 tisíc korun.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Karolina Pliskova (@karolinapliskova)

Fanoušci ji v komentářích její volbu chválí a obdivují krásu hodinek i samotné Plíškové.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

bp, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.

Patička stránky: