Chystá bývalá světová jednička Ivanovičová comeback? Je to na spadnutí

6. dubna 2021 08:53 - Bělehrad/Praha

Senzační zpráva letí tenisovým světem rychlostí blesku! V květnu údajně chystá návrat na kurty někdejší světová jednička Ana Ivanovičová, po sňatku s německým fotbalovým mistrem světa Schweinsteigerová. Představit by se měla v termínu od 16. do 22. května na turnaji v rodném Srbsku.

 

Profimedia.cz

Ještě to není oficiální, ale řada indicií naznačuje, že se tenisoví fanoušci mohou těšit na další pozoruhodný comeback. Sama Ivanovičová vyvolala spekulace o možnost návratu několika tajemnými prohlášeními na Instagramu, navíc šéf bělehradského turnaje Djordje Djokovič (bratr světové tenisové jedničky Novaka Djokoviče) v televizním interview prohlásil, že na turnaj přivede významnou „tenisovou velvyslankyni". Na přímý dotaz, zda jí má být Ivanovičová, odpověděl jednoznačně: „Ano."

Třiatřicetiletá kráska navíc podpořila na Instagramu úvahy o comebacku fotografií, na níž drží tenisový míček, a pod snímek připsala: „Můj klíč ke štěstí? Následujte svou vášeň a neposlouchejte ty, kteří vám nerozumí."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Ana Ivanović (@anaivanovic)

Rodačka z Bělehradu triumfovala na grandslamovém Roland Garros v Paříži 2008, v témže roce vyšplhala v žebříčku WTA na první místo, kde pobyla 12 týdnů. Profesionální tenisový okruh opustila v roce 2016 a po sňatku s Bastianem Schweinsteigerem se známému sportovnímu páru narodili synové Luka a Leon.

mm, Sport.cz

Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.