Sestry Williamsovy a Keninová se odhlásily z turnaje v Cincinnati

11. srpna 2021 09:16

Americké tenistky Venus a Serena Williamsovy a také Sofia Keninová se odhlásily z turnaje v Cincinnati, jenž se bude hrát příští týden. Chtějí se dobře připravit na poslední letošní grandslam US Open, které začne 30. srpna.

 

Twitter

"Bohužel nebudu moci hrát na Western & Southern Open, protože se stále zotavuju ze zranění nohy z Wimbledonu. Počítám ale, že se na kurt vrátím velmi brzy," uvedla dvojnásobný šampionka z Cincinnati Serena Williamsová, která musela v červnu na londýnské trávě kvůli zranění vzdát utkání 1. kola.

Také světová čtyřka Keninová řekla, že je ve fázi rehabilitace. "Cítím, že je potřeba další týden zotavení navíc," uvedla loňská vítězka Australian Open, jež také naposledy hrála ve Wimbledonu.

Siniaková v Montrealu porazila Muguruzaovou

I bez těchto Američanek by měl mít turnaj v Cincinnati hvězdné obsazení v čele se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou. Mezi přihlášenými hráčkami nechybí Češky Karolína Plíšková, Barbora Krejčíková či Petra Kvitová,

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.