Grandslamová šampionka Ósakaová nebude hrát v Indian Wells

23. září 2021 07:28

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se odhlásila z říjnového turnaje v Indian Wells. Už po vyřazení ve třetím kole US Open s pozdější finalistkou Leylah Fernandezovou z Kanady třiadvacetiletá hráčka naznačila, že si dá zřejmě od tenisu další pauzu.

 

Jerry Lai, Reuters

Pro Ósakaovou bylo US Open teprve třetím turnajem od květnového Roland Garros. Z tohoodstoupila kvůli psychickým problémům. Hrála ještě v Cincinnati a na olympijském turnaji v Tokiu, kde ji ve třetím kole porazila Markéta Vondroušová.

Čtyřnásobná grandslamová šampionka Ósakaová získala první titul na okruhu WTA v roce 2018 právě v Indian Wells. "Budeme se těšit na shledání v příštím roce, Naomi," uvedli američtí pořadatelé na Twitteru na adresu současné světové osmičky. Odložený kalifornský turnaj začne 6. října.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.