Světová jednička Bartyová se odhlásila z turnaje v Indian Wells

27. září 2021 22:20

Světová tenisová jednička Australanka Ashleigh Bartyová se odhlásila z turnaje v Indian Wells. Není jasné, jestli bude obhajovat prvenství na listopadovém Turnaji mistryň, který byl kvůli koronavirovým opatřením přeložen z Číny do Mexika.

 

Twitter

Bartyová naposledy hrála na US Open, kde vypadla ve třetím kole. Po Japonce Naomi Ósakaové a Američance Sereně Williamsové je další hvězdou, která zrušila účast v Indian Wells.

Podle trenéra Craiga Tyzzera si Bartyová bude muset start na závěrečném podniku sezony ještě rozmyslet vzhledem k jeho termínu a herním podmínkám v Guadalajaře.

Start v Mexiku by navíc podle kouče mohl narušit Bartyové přípravu na novou sezonu. Po návratu do Austrálie by totiž nejprve musela na dva týdny do karantény.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis na Sport.cz

Konec roku 2021 je ve znamení nejen vrcholu ATP a WTA sezony, tedy Turnaje mistrů v Turíně a Turnaje mistryň v Guadalajaře, ale také Poháru Billie Jean Kingové, jež dokonce hostí Praha a kde Češky patří mezi největší favority. Na Sport.cz najdete kompletní turnajové informace i výsledky.