Senzační šampionka US Open Raducanuová hrát v Moskvě nebude

14. října 2021 22:49 - Moskva

Šampionka US Open Emma Raducanuová nebude hrát příští týden na turnaji v Moskvě. Osmnáctiletá britská tenistka se z Kremlin Cupu odhlásila po porážce ve 2. kole v Indian Wells, konkrétní důvod ale neuvedla.

 

Evan Agostini, ČTK/AP

"Bohužel musím upravit svůj turnajový program a nebudu letos moci hrát v Moskvě. Doufám ale, že se ruským fanouškům představím příští rok," uvedla Raducanuová pro britská média. Sezonu ale ještě ukončit nehodlá. "Těším se, že se na okruh vrátím za pár týdnů," dodala.

Raducanuová při prvním startu od US Open, kde senzačně prošla jako první hráčka v historii z kvalifikace až ke grandslamovému titulu, nestačila v Indian Wells na Aliaksandru Sasnovičovou. Po prohře neskrývala zklamání, zároveň ale zdůraznila, že se pořád ještě učí.

"Byl to teprve můj třetí letošní turnaj WTA. Jsem ještě hodně nezkušená, nechci věci uspěchat a tlačit na sebe," řekla světová dvaadvacítka.

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis na Sport.cz

Konec roku 2021 je ve znamení nejen vrcholu ATP a WTA sezony, tedy Turnaje mistrů v Turíně a Turnaje mistryň v Guadalajaře, ale také Poháru Billie Jean Kingové, jež dokonce hostí Praha a kde Češky patří mezi největší favority. Na Sport.cz najdete kompletní turnajové informace i výsledky.