Svitolinová - Záhlavová-Strýcová 4:6, 6:4, 6:1 Záhlavová-Strýcová skončila v Miami ve třetím kole

23. března 2014 21:50 - Miami
(Aktualizováno: 24. března 2014 07:38)

Tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová skončila na turnaji v Miami ve třetím kole. Sedmadvacetiletá Češka promarnila v nedělním duelu s Elinou Svitolinovou vedení 4:1 ve druhém setu a nakonec ukrajinské soupeřce podlehla 6:4, 4:6 a 1:6.

Záhlavová-Strýcová získala první set za 48 minut a zdálo se, že má na dosah další vylepšení svého maxima v Key Biscayne. Ve druhém setu ale od stavu 4:1 nezískala ani hru a v rozhodující třetí sadě uhrála své podání jen jednou. Soupeřka duel uzavřela při svém servisu čistou hrou.

V. Williamsová (29-USA) - Dellacquaová (Austr.) 6:4, 5:7, 6:4
Lepchenková (USA) - Tomljanovičová (Chorv.) 6:4, 6:7 (4:7), 7:6 (7:2)
Ženy, čtyřhra - 2. kolo:
Kudrjavcevová, Rodionovová (Rus./Austr.) - Niculescuová, Zakopalová (Rum./ČR) 6:3, 7:5
Muguruzaová, Suárezová (Šp.) - Husárová, Melzerová (SR/ČR) 6:2, 6:0

Časová osa: Tenis